Mūsų salone galima nusipirkti kosmetikos plaukų priežiūrai namuose:

 

Dėl kosmetikos užsakymų, susisiekite su mumis.
„JOICO“ – trumpų, ilgų, pažeistų ir nualintų plaukų atstatymas

JOICO - trumpų, ilgų, pažeistų ir nualintų plaukų atstatymas JOICO pristato profesionalios plaukų priežiūros produktus, pagamintus naudojant pažangiausias technologijas. JOICO, siekdami išlaikyti savo reputaciją, inovatyviai naudoja aukščiausios kokybės ingredientus, tam, kad Jūsų plaukai gautų pačią geriausią priežiūrą ir atrodytų nepriekaištingai. JOICO produktai ne tik suteikia Jūsų plaukams gražią išvaizdą, bet tuo pačiu gydo, atkuria ir saugo. Jūsų plaukai taps stiprūs ir sveiki.

JOICO plaukų kosmetika – tai įvairūs šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės, bei kitos plaukų puoselėjimui ir formavimui skirtos priemonė

Jau 30 metų JOICO dirba tam, kad suteiktų Jūsų plaukams geriausią priežiūrą. JOICO siūlo ne tik puikias priemones, bet ir puikius bei veiksmingus plaukų priežiūros sprendimus. JOICO gaminių asortimentas susideda iš septynių novatoriškų priemonių serijų, kurios apima daugiau nei 50 priemonių, skirtų įvairių tipų plaukams.

Be šampūnų ir balzamų, JOICO siūlo intensyvias priežiūros ir modeliavimo priemones, kaukes, aliejus, plaukų laką, ir kitokias plaukų priežiūros priemones. Visų JOICO plaukų priežiūros priemonių sudėtyje yra yra Quadramine Complex™ ir Bio-Advanced Peptide Complex™. Viskas, ko reikia Jūsų plaukų priežiūrai.

Quadramine™ ja Bio-Advanced Peptide Complex™

Plaukai iki 85 % sudaryti iš keratino proteinų, kurie užtikrina sveikus ir stiprius plaukus. JOICO priemonėse imituojama plaukų struktūros sudėtis ir specialiai sukurtas keratino proteinų kompleksas Quadramine Complex™ iš 19 amino rūgščių. Komplekso sudėtyje esantis proteinas gaunamas iš avių vilnos, o tai labiausiai į žmogaus plauko struktūrą panašus proteinas. Taip pat laboratoriniu būdu pridėta cisteino, o tai paverčia kompleksą itin panašiu į natūralius plaukus. Cisteinas yra svarbi amino rūgštis, kurios yra žmogaus plaukuose ir odoje.

 

„NIOXIN“ – veiksmingos priemonės nuo plaukų retėjimo

NIOXIN veiksmingos priemonės nuo plaukų retėjimo NIOXIN® – lyderio pozicijas užimantis produktų ženklas nuo plaukų retėjimo daugiau nei 20 metų yra itin pamėgtas JAV grožio salonų meistrų. Priemonės nuo plaukų retėjimo „Nioxin” – vienintelės, naudojamos grožio salonuose jau 20 metų. 11 metų iš eilės laimėjo konkursą „Stylist Choice”. 

Taigi, tiek vyrai, tiek moterys, kenčiantys nuo plaukų retėjimo turi galimybę pajusti NIOXIN produktų akivaizdų poveikį. Kaip prekinio ženklo plėtros dalis, NIOXIN įgyvendina savitą koncepciją pristatydama naujas šešias produktų sistemas ir visiškai naują požiūrį bendradarbiaujant su grožio meistrais. Pagrindinis akcentas – ilgametis meistro įsipareigojimas salono klientams, grąžinant jų pasitikėjimą savimi.

Pasaulyje plaukų retėjimo problema yra itin dažna. Plaukai retėja daugiau nei 50 proc. grožio salonų klientų (56 proc. moterų ir 54 proc. vyrų). Vienas iš dviejų žmonių dėl įvairių priežasčių jaučia plaukų netekimo pasėkmes. Asmenys, kuriems tai pasireiškia, patiria psichologinių, socialinių ir emocinių nepatogumų, kartais dėl to gali netgi pablogėti jų gyvenimo kokybė. Kaip bebūtų gaila, tačiau šiai problemai, informacijos šaltinių stoka yra šokiruojanti. Svarbu paminėti, kad retėjančių plaukų tema daugumai žmonių yra opi ir visiškai nemaloni. Tik NIOXIN priemonės teikia visapusišką naudą, kai produktai naudojami reguliariai, jie neturi nepageidaujamo poveikio.

 

„RICHENNA“ – gydomoji plaukų kosmetika

RICHENNA - gydomoji plaukų kosmetika Plaukų priežiūros kompanija “ Sewha R&C INC ” sėkmingai startavusi 1956 metais Pietų Korėjos sostinėje – Seule. Kompanija orientavosi ir tebesiorientuoja į natūralius ir dar naujus Vakarams produktus, puoselėjančius sveikus plaukus. Viena iš esminių kompanijos paslapčių – chna, susmulkinti Lavsonijjos augalo lapai.

Richenna plaukų kosmetikos pagrindinis komponentas – chna.

Kas gi yra chna ?

Tai tropinis krūmas, kurio mokslinis pavadinimas – Lavsonija (Lawsonia inermis). Paprastai Chna yra vadinami milteliai iš džiovintų šio augalo lapų. Nuo seniausių laikų šio augalo lapus naudojo kaip kosmetinę ir gydomąją priemonę, prižiūrint ir dažant plaukus. Yra žinoma, kad net prieš 8 000 metų karalienė Kleopatra naudojo Chna.

Chna veikimas ir ypatybės

Lavsonija – pagrindinis Chna komponentas, pasižymintis nuostabia savybe – sugebėjimu jungtis su plaukų proteinais (keratinu). Tuo ji pranašesnė už visas kitas iki šiol atrastas medžiagas. Lavsonijos dėka pažeisti plaukai tampa sveikais, silpni ir ploni – stipriais, stangriais ir blizgančiais. Chna taip pat pasižymi puikiomis dažymo savybėmis. Be to, ji turi labai geras antibakterines – dezinfekuojančias savybes, kurių dėka puikiai pašalina nešvarumus nuo galvos odos, taip pat gydo ją (bėrimai, pleiskanos, niežėjimas) ir galvos oda tampa sveika.

Chna testavimas

Richennos kosmetikoje, lyginant su kitais gamintojais, Lavsonijos yra 12 kartų daugiau negu  įprastame chna ekstrakte. Šis pagrindinis Chna komponentas ne tik atstato pažeistus plaukus, bet ir gydo galvos odą.