Joico terapija

 

JOICO TERAPIJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Išskirtinė salono terapija – JOICO plaukų struktūros atkūrimo sistema, skirta kiekvienai besirūpinančiai, kad plaukai atrodytu ne tik gražiai, bet būtų sveiki ir natūraliai blizgūs.

JOICO sukurta plaukų struktūros atkūrimo sistema maksimaliai atkuria plauko struktūrą iš vidaus, rekonstruoja pažeistus plaukus, suteikia žvilgėjimo, jėgos, glotnumo ir elastingumo.

 

Keturi  JOICO terapijos žingsniai:

 

 1. JOICO šampūnas „K-Pak Chelating“ pašalina mineralines apnašas, formavimo priemonių susikaupimus ir kitus nešvarumus. Kremo formulė drėkina ir glotnina plaukus. Plaukai tampa paklusnūs, prisotinti drėgmės, švytintys ir geros būklės.

2. „K-Pak Cuticle Sealer“ nurūgštinanti priemonė, kuri neutralizuoja amoniako likučius ir sustabdo oksidacijos procesą. Išraizgo ir padidina plaukų paklusnumą, sumažina lūžinėjimą. Plaukai atrodo stipresni, sveikesni ir švytintys.

 3. „K-Pak Deep Penetraiting Reconstructor“- giliai prasiskverbianti, plaukų struktūrą atkurianti priemonė. Geriausias pasirinkimas plaukų atkūrimui. 19 amino rūgščių, išsidėstę tikslia seka, kuri padeda atkurti pažeistas plauko vietas. Iš vidaus atkuria plauko struktūrą su abiem – teigiamai ir neigiamai pakrautais proteinus. Apsaugo spalvą. Plaukai atgauna elastingumą ir gyvybingumą, ilgiau išsilaiko spalva. Padidėja plauko tamprumas. Plaukai tampa lengviau formuojami.

 4. „K-Pak Intense Hydrator“ – intensyviai drėkinanti koncentruota priemonė, kuri padeda atkurti drėgmę labai sausuose ir pažeistuose plaukuose. Apsaugo odelę, patobulina elastingumą ir pagerina plaukų augimą. Plaukai įgyja blizgantį paviršių, palaiko drėgmę geriau ir ilgiau.

JOICO Plaukų struktūros atkūrimo sistema paruošia plaukus dažymui ir cheminio sušukavimo procedūroms: geriau pasisavinamas spalvos sodrumas, ilgiau išliekančios garbanos, spindesys  ir sveikai atrodantys plaukai.

Procedūros tikslas: K-Pak Intense Hydrator

  • Išvalyti plauką nuo nešvarumų, formavimo priemonių, apnašų
  • Subalansuoti plaukų PH
  • Prisotinti ,pripildyti plauką bei jo pažeidimus amino rūgštimis, Nano dalelytėmis
  • Suteikti plaukui drėgmės, lankstumo, švelnumo
  • Stabdyti galiukų šakojimosi

Procedūros trukmė: 1 val.- 1.30 min.

Procedūros kaina: Nuo 50- 100 Lt ( priklausomai nuo plaukų ilgio bei storio).